Westland Stars

Shoot for the Stars

Historisch bestuursoverzicht

77-78

Voorzitter: Madzy Titsing 
Secretaris: Leo Schelling 
Penningmeester: Frans Smits 
Wedstrijdsecretaris: Frans Titsing 
Publiciteit: Jan Noordam 
Algemeen: Ronald Wustefeld en Piet Faber
Materiaal/Technische zaken: --

78-79

Voorzitter: Madzy Titsing 
Secretaris: Paula Valstar 
Penningmeester: Frans Smits 
Wedstrijdsecretaris: Frans Titsing 
Publiciteit: Jan Noordam 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: Hans Kruyk

79-80

Voorzitter: Madzy Titsing 
Secretaris: -- 
Penningmeester: Hans Kruyk 
Wedstrijdsecretaris: Frans Titsing 
Publiciteit: Jan Noordam 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: Jos v Schie

80-81

Voorzitter: Madzy Titsing 
Secretaris: Jan Noordam 
Penningmeester: Hans Kruyk 
Wedstrijdsecretaris: Peter vd Wijden 
Publiciteit: Gerrit vd Meer 
Algemeen: Ron Tiegelaar 
Materiaal/Technische zaken: Jos v Schie

81-82

Voorzitter: Wim Bouritius 
Secretaris: Hanneke vd Hout 
Penningmeester: Eric v Doesburg 
Wedstrijdsecretaris: Peter vd Wijden 
Publiciteit: Gerrit vd Meer 
Algemeen: Heleen Vodegel 
Materiaal/Technische zaken: --

82-83

Voorzitter: Wim Bouritius 
Secretaris: Hanneke vd Hout 
Penningmeester: Eric v Doesburg 
Wedstrijdsecretaris: Ron Tiegelaar 
Publiciteit: Gerrit vd Meer 
Algemeen: Heleen Vodegel 
Materiaal/Technische zaken: Peter vd Wijden

83-84

Voorzitter: Wim Bouritius 
Secretaris: Hanneke vd Hout 
Penningmeester: Hans Kruyk 
Wedstrijdsecretaris: Ron Tiegelaar 
Publiciteit: Gerrit vd Meer 
Algemeen: Betty Endhoven en Jan vd Zedde 
Materiaal/Technische zaken: --

84-85

Voorzitter: Wim Bouritius 
Secretaris: Hanneke vd Hout 
Penningmeester: Hans Kruyk 
Wedstrijdsecretaris: Peter vd Wijden 
Publiciteit: Raymond Noordermeer 
Algemeen: Jan vd Zedde 
Materiaal/Technische zaken: --

85-86

Voorzitter: Wim v.Leeuwen 
Secretaris: Peter Schelling 
Penningmeester: Hans Kruyk 
Wedstrijdsecretaris: Peter vd Wijden 
Publiciteit: Peter v Leeuwen 
Algemeen: Anja v Alphen 
Materiaal/Technische zaken: John Wetzels

86-87

Voorzitter: Jos van Schie 
Secretaris: Peter Schelling 
Penningmeester: Hans Kruyk 
Wedstrijdsecretaris: Peter vd Wijden 
Publiciteit: Peter v Leeuwen 
Algemeen: Anja v Alphen 
Materiaal/Technische zaken: John Wetzels

87-88

Voorzitter: Jos van Schie 
Secretaris: Laura Koster 
Penningmeester: Anja v. Alphen 
Wedstrijdsecretaris: Gerrit vd Meer 
Publiciteit: Peter v Leeuwen 
Algemeen: Ferry Haring 
Materiaal/Technische zaken: --

88-89

Voorzitter: Gerrit vd Meer (Interim) 
Secretaris: Laura Koster 
Penningmeester: Anja v. Alphen 
Wedstrijdsecretaris: Gerrit vd Meer 
Publiciteit: Peter v Leeuwen 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: Ferry Haring

89-90

Voorzitter: Gerrit vd Meer (Interim) 
Secretaris: Astrid Verhulst 
Penningmeester: Toon v Malsen 
Wedstrijdsecretaris: Gerrit vd Meer 
Publiciteit: Peter v Leeuwen 
Algemeen: Ferry Haring en Irene Boom 
Materiaal/Technische zaken: Ruud Tanke

90-91

Voorzitter: Toon v Malsen 
Secretaris: Astrid Verhulst 
Penningmeester: Gerrit vd Meer 
Wedstrijdsecretaris: Irene Boom 
Publiciteit: Arno Wubben 
Algemeen: Hanneke Schelling 
Materiaal/Technische zaken: Ruud Tanke

91-92

Voorzitter: Toon v Malsen 
Secretaris: Astrid Verhulst 
Penningmeester: Gerrit vd Meer 
Wedstrijdsecretaris: Helma v Zeijl 
Publiciteit: -- 
Algemeen: Hanneke Schelling 
Materiaal/Technische zaken: Ruud Tanke

92-93

Voorzitter: Toon v Malsen 
Secretaris: Astrid Verhulst 
Penningmeester: Hanneke Schelling 
Wedstrijdsecretaris: Helma v Zeijl 
Publiciteit: Tietsje Ypma 
Algemeen: Bianca Schenkel 
Materiaal/Technische zaken: --

93-94

Voorzitter: Toon v Malsen 
Secretaris: Yolanda Dullaart 
Penningmeester: Hanneke Christoffels 
Wedstrijdsecretaris: Helma v Zeijl 
Publiciteit: Tietsje vd Linden 
Algemeen: Bianca Schenkel 
Materiaal/Technische zaken: Stefan Satijn

94-95

Voorzitter: Toon v Malsen 
Secretaris: Yolanda Dullaart 
Penningmeester: Hanneke Christoffels 
Wedstrijdsecretaris: Helma v Zeijl 
Publiciteit: Tietsje vd Linden 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: Stefan Satijn

95-96

Voorzitter: Elles v Gaalen 
Secretaris: Wendeline v Lier 
Penningmeester: Hanneke Christoffels 
Wedstrijdsecretaris: Helma v Zeijl 
Publiciteit: Yvonne v Uffelen 
Algemeen: Tietsje vd Linden 
Materiaal/Technische zaken: Stefan Satijn

96-97

Voorzitter: Elles v Gaalen 
Secretaris: Stefan Satijn 
Penningmeester: Milly de Gier 
Wedstrijdsecretaris: Irene Boom 
Publiciteit: Helma v Zeijl 
Algemeen: Hanneke Christoffels 
Materiaal/Technische zaken: Harry v Malsen

97-98

Voorzitter: Elles v Gaalen 
Secretaris: Stefan Satijn 
Penningmeester: Milly de Gier 
Wedstrijdsecretaris: Irene Boom 
Publiciteit: Helma v Zeijl 
Algemeen: Hanneke Christoffels 
Materiaal/Technische zaken: Harry v Malsen

98-99

Voorzitter: -- 
Secretaris: Wendeline v Lier 
Penningmeester: Milly de Gier 
Wedstrijdsecretaris: Irene Boom 
Publiciteit: Helma v Zeijl 
Algemeen: Hanneke Christoffels 
Materiaal/Technische zaken: Harry v Malsen

99-00

Voorzitter: Peter vd Beukel 
Secretaris: Jessica Zwinkels 
Penningmeester: Milly de Gier 
Wedstrijdsecretaris: Arthur Aalbregt en Irene Boom
Publiciteit: Helma v Zeijl 
Algemeen: Hanneke Christoffels 
Materiaal/Technische zaken: Harry v Malsen

00-01*

Voorzitter: Peter vd Beukel 
Secretaris: Jessica Zwinkels 
Penningmeester: Milly de Gier 
Wedstrijdsecretaris: Arthur Aalbregt 
Publiciteit: -- 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: --

01-02*

Voorzitter: Willem vd Steen 
Secretaris: Arine v Gijzen en Ine Geuijen 
Penningmeester: Annemarie van Rest en Milly de Gier
Wedstrijdsecretaris: Linda v Malsen 
Publiciteit: -- 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: Herry v Reenen

02-03

Voorzitter: Herry van Reenen 
Secretaris: Arine van Gijzen 
Penningmeester: Annemarie van Rest en Erik Aalbregt
Wedstrijdsecretaris: Linda van Malsen 
Publiciteit: -- 
Algemeen: Hanneke Christoffels 
Materiaal/Technische zaken: Helma van Zeijl

03-04

Voorzitter: Helma van Zeijl 
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Erik Aalbregt 
Wedstrijdsecretaris: Michiel Aalbregt 
Publiciteit: -- 
Algemeen: Hanneke Christoffels en Ellemieke v. Splunter
Materiaal/Technische zaken: Jan Vrencken

04-05

Voorzitter: Helma van Zeijl 
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Arie Wijten 
Wedstrijdsecretaris: Michiel Aalbregt 
Publiciteit: Hanneke Christoffels 
Algemeen: Ellemieke v. Splunter 
Materiaal/Technische zaken: Jan Vrencken

05-06

Voorzitter: Helma van Zeijl 
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Arie Wijten 
Wedstrijdsecretaris: Michiel Aalbregt 
Publiciteit: Hanneke Christoffels 
Algemeen: Martin Breas 
Materiaal/Technische zaken: Jan Vrencken

06-07

Voorzitter: Helma van Zeijl 
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Bernard van Driel 
Wedstrijdsecretaris: Matthijs vd Beukel 
Publiciteit: Hanneke Christoffels 
Algemeen: Martin Breas 
Materiaal/Technische zaken: Jan Vrencken

07-08

Voorzitter: Helma van Zeijl 
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Bernard van Driel 
Wedstrijdsecretaris: Matthijs vd Beukel 
Publiciteit: Hanneke Christoffels (Sponsorcommissie: Jan Vrencken)
Algemeen: Martin Breas 
Materiaal/Technische zaken: Matthijs vd Beukel

08-09

Voorzitter: Helma van Zeijl 
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Bernard van Driel 
Wedstrijdsecretaris: Matthijs/Helma 
Publiciteit: Sponsorcommissie: Steven Voogd 
Algemeen: -- 
Materiaal/Technische zaken: --

09-10

Voorzitter: Bernard van Driel (Interim tot 01-02-2010)
Secretaris: Ine Geuijen 
Penningmeester: Ingrid Dubbeldam 
Wedstrijdsecretaris: Monic Nadorp 
Publiciteit: Steven Voogd 
Algemeen: Michiel van Nieuwkerk (ICT) 
Materiaal/Technische zaken: --

10-11

Voorzitter: Peter van den Beukel
Secretaris: Dave Willems
Penningmeester: Ingrid Dubbeldam 
Wedstrijdsecretaris: Monic Nadorp / Oscar van der Valk
Algemene zaken: Ine Geuijen 
Algemene zaken: Michiel van Nieuwkerk (ICT)

11-12

Voorzitter: Peter van den Beukel
Secretaris: Dave Willems
Penningmeester: Ingrid Dubbeldam 
Wedstrijdsecretaris: Oscar van der Valk
Algemene zaken: Joost Prins 
Algemene zaken: Michiel van Nieuwkerk (ICT)

12-13

Voorzitter: Peter van den Beukel
Secretaris: Dave Willems
Penningmeester: Michel Helderman
Wedstrijdsecretaris:  Oscar van der Valk (tijdelijk)
Algemene zaken: Joost Prins 
Algemene zaken: Michiel van Nieuwkerk (ICT)

13-14

Voorzitter: Peter van den Beukel
Secretaris: Pleun Verhagen (tot januari 2014)
Penningmeester: Michel Helderman
Wedstrijdsecretaris:   Stefan van den Beukel
Algemene zaken: Maarten Prins (aspirant bestuurslid)
Algemene zaken: Michiel van Nieuwkerk (ICT)

14-15

Voorzitter: Peter van den Beukel
Secretaris: Michiel van Nieuwkerk
Penningmeester: Michel Helderman
Wedstrijdsecretaris:   Matthijs van den Beukel
Algemene zaken: --
Algemene zaken: --

15-16

Voorzitter: Peter van den Beukel
Secretaris: Michiel van Nieuwkerk
Penningmeester: Piet Faber
Wedstrijdsecretaris:   Matthijs van den Beukel
Algemene zaken + Sponsoring: Martijn Vrencken
Algemene zaken: --

16-17

Voorzitter: Michiel van Nieuwkerk
Secretaris: Marnix Kouwenhoven
Penningmeester: Piet Faber
Wedstrijdsecretaris:  Matthijs van den Beukel
Algemene zaken: Martijn Vrencken
Algemene zaken: Milan Olsthoorn
Algemene zaken: Jesper van Winden

17-18

Voorzitter: Michiel van Nieuwkerk
Secretaris: Marnix Kouwenhoven
Penningmeester: Piet Faber
Wedstrijdsecretaris:  Naomi van der Meer & Matthijs van den Beukel
Algemene zaken: Martijn Vrencken
Algemene zaken: Milan Olsthoorn
Algemene zaken: Jesper van Winden