Westland Stars

Shoot for the Stars

Voorlopige teamindelingen 2012-2013

De technische commissie heeft de voorlopige teamindeling vrijgegeven.

Heren 1

Coach: Robert Brandon

  • Raymond Greep
  • Peter van den Berg
  • Elko van Oosten
  • Stefan van den Beukel
  • Sven van Sprang
  • Jens Olsthoorn
  • Sherwin Afzali Fard
  • Tim van den Boogaard

Nog niet geplaatst

  • Jonathan Ramhiet
  • Martijn van Reenen
  • Jesse Persoon

Heren 2

Coach: Matthijs van den Beukel

  • Vincent Valstar
  • Marnix Kouwenhoven
  • Karsten de Gier
  • Julien Alzein
  • Erik van Berchum
  • Hidde Stoffer
  • Sander van Reenen
  • Dave Willems
  • Oscar van der Valk (Bank voorkeur)

Heren 3

Coach: Pascal Faase

  • Pascal Faase (Trainend lid/coach)
  • Richard Aalbregt
  • Marcel Aalbregt
  • Michiel van Nieuwkerk
  • Michel Helderman
  • Matthijs van den Beukel
  • Robert Buurman
  • Lennard van Antwerpen
  • Mark Sonneveld
  • Stephan van Berchum
  • Rob Zwinkels
  • Niek van Eldert
  • Martin Breas

Heren 4

Coach: Karsten de Gier

  • Allard Pieter van Almenkerk
  • Mark Vrolijk
  • Tim van den Brink
  • Boris Verduijn
  • Oscar van der Valk
  • Mark Molenaar
  • Ed van der Voort
  • Boy van der Valk
  • Marco Broos
  • Hans van Os
  • Edwin Jansen

Dames 1

Coach: Vacant

  • Hanneke Christoffels-Schelling
  • Linda van Malsen
  • Judith van der Linden
  • Ilona Van Alphen
  • Marloes Valstar
  • Stephany Kraaijeveld
  • Linda Franke
  • Meagan van den Berg

MU18

Coach: Matthijs van den Beukel

  • Stephanie Scholtes
  • Janet Berkelaar
  • Sally Cruz Garcia
  • Hibo Adbi
  • Salomat Mirzabajeva
  • Naomi van der Meer
  • Anysa Moelker (Bank)

MU14

Coach: Vacant

  • Rosita Grootscholten (Disp)
  • Gabrielle Verhagen (Disp)
  • Lotte Vreugdenhil
  • Eva Kerkhoven
  • Emmely van der Meer
  • Nicole Lelijveld
  • Kaja van Zeijl
  • Inge van Driel
  • Nienke Deurwaarder
  • Anysa Moelker

U20

Coach: Lisanne van den Boogert en Elko van Oosten

  • Guus van Mastrigt
  • Kian van der Enden
  • Dylan Vreugdenhil
  • Maarten Prins
  • Joey Looij
  • Joris Schouten
  • Ronald Beekenkamp
  • Scott van der Burg

U18.1

Coach: Marvin Cossee

  • Milan Olsthoorn
  • Reno Torenstra
  • Martijn Vrencken
  • Mika van Zeijl
  • Jeroen van der Wijden
  • Jesse Groenewoud
  • Emiel Verlee
  • Jan Deurwaarder (Bank voorkeur)
  • Thijs Honselaar (Bank voorkeur)
  • Lennart van der Lubbe

U18.2

Coach: Vacant

  • Tim Vogels
  • Richard van den Bos
  • Michael Van Staveren
  • Ronald van den Berg
  • Thomas Moelker
  • Aldert van der Meer
  • Stanley Dijkhuizen
  • Aleksander van Zanten
  • Mees Bergeman
  • Jan Deurwaarder
  • Thijs Honselaar

U16

Coach: Pascal Faase

  • Jesper van Winden
  • Nick Dubbeldam
  • Youri Olsthoorn
  • Jvo Den Hoed
  • Wouter Vrencken
  • Branco Looy
  • Martijn de Gier
  • Thomas Heck
  • Pascal van Dam
  • Sander van Driel

U14

Coach: Tim van den Boogaard en Julien Alzein

  • Thijs Van Der Wilk
  • Hendrik van den Broek
  • Mitchell Rekko
  • Sam Dubbeldam
  • Bram Schouten
  • Mees Verkerk
  • Lewis van der Kleij
  • Bram de Gier
  • Dylan Helderman
  • Colin Helderman
  • Rick Visser

U12.1

Coach: Martijn van Reenen en Peter van den Berg

  • Remco van Dam
  • Rowan Hopman
  • Tim Van Der Meer
  • Tim Van Dijk
  • Dean Vreugdenhil
  • Niels Van Amsterdam
  • Hicham Waho Bulut

U12.2

Coach: Jeroen van der Wijden en Vacant

  • Bart Stolk
  • Bryan Grootscholten
  • Matthijs Van Winden
  • Stef Moelker
  • Frank Janssen
  • Roan Van Dijk
  • Tim Driessen

U10

Coach: Judith van de Linden en Naomi van der Meer

  • Branco Verheij
  • Bradney Dijkhuizen
  • Quinn Faase
  • Tim Hartman
  • Simon Van Den Broek
  • Julian van der Sar
  • Warnard van Klaveren
  • Roel van den Enden

U8

Coach: Judith van der Linden en Naomi van der Meer

  • Maaike Vrakking
  • Hidde Verheij