Westland Stars

Shoot for the Stars

  • Home
  • - Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Takenschema

Hier het takenschema zoals opgesteld door Mika en Judith. De taken zijn ingedeeld per team, dus aan het team (of de coach) om deze taken aan personen toe te wijzen. Dit is een pilot waar we tot en met december mee werken, waarna het geƫvalueerd zal worden.

De teamnamen zijn de nieuwe codes die de NBB hanteert voor teams. MSE = Mannen Senioren, VSE = Vrouwen Senioren, M14/M16 = Mannenjeugd, X12 = Gemengd U12.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
4-1-2019  20:30 CBV Binnenland MSE 4 Westland Stars MSE 4 De Driesprong
11-1-2019  21:00 Bouncers Basketball MSE 3 Westland Stars MSE 2 De Duikelaar
12-1-2019  12:15 Westland Stars MSE 4 BS Leiden MSE 5 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 BV Krimpen X12 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars M18 BV Oegstgeest M18 1 (VR) Westlandhal
  14:15 Westland Stars X14 Bouncers Basketball X14 3 Westlandhal
  12:00 Cady '73 X10 1 Westland Stars X10 Sporthal De Lijster
  15:15 Hurricanes MSE 2 Westland Stars MSE 3 Den Oert
  17:15 Solar Systemen-Grasshoppers VSE 3 * Westland Stars VSE 1 Cleyn Duin
  19:00 Eem '78 M16 1 Westland Stars M16 Hilt De
19-1-2019  12:15 Westland Stars X12 River Trotters X12 1 * Westlandhal
  12:15 Westland Stars X14 Zoebas X14 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 Jump'80 MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 Bouncers Basketball X10 1 Westlandhal
  10:30 BV Krimpen MSE 1 Westland Stars MSE 2 De Populier
  10:45 Vlaardingen Captains MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sporthal Westwijk
  11:00 LUSV Basketbal MSE 4 Westland Stars MSE 4 U.S.C.
  17:15 Zoebas M18 3 (VR) Westland Stars M18 Noordhove
  17:30 SV Argon M16 1 (VR) Westland Stars M16 De Eendracht
  18:45 Lokomotief VSE 2 Westland Stars VSE 1 Van Zweedenhal
26-1-2019  12:15 Westland Stars M16 De Dunckers M16 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars VSE 1 MSV Basketbal VSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 CobraNova X10 2 Westlandhal
  11:45 Green Eagles X12 2 Westland Stars X12 Haydnlaan
  13:15 BV Leiderdorp X14 2 (VR) Westland Stars X14 De Bloemerd
  17:00 BS Leiden M18 3 (VR) Westland Stars M18 Sportzaal Houtkwartier
2-2-2019  12:15 Westland Stars VSE 1 Utrecht Bull's VSE 3 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X14 BV Leiderdorp X14 2 (VR) Westlandhal
  14:15 Westland Stars M18 BS Leiden M18 3 (VR) Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 Utrecht Bull's MSE 3 Westlandhal
  14:00 B.O.B. X12 1 Westland Stars X12 Sporthal Carla de Liefde
  14:15 Klipperstars MSE 2 Westland Stars MSE 4 Klipper De
  18:15 Rotterdam-Zuid MSE 1 Westland Stars MSE 2 De Enk
  21:15 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sporthal Lunetten
9-2-2019  12:15 Westland Stars M18 DAS M18 3 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 2 Klipperstars MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars M16 BV Squirrels M16 2 VR Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Westlandhal
  9:45 Forwodians X10 2 Westland Stars X10 De Schans
  16:00 Novo Stars X14 1 Westland Stars X14 De Steupel
  18:00 BV Voorne MSE 1 Westland Stars MSE 3 Dukdalf
  18:45 Woodpeckers VSE 1 Westland Stars VSE 1 De Slinger
16-2-2019  12:15 Westland Stars M16 SV Argon M16 1 (VR) Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 3 Utrecht Bull's MSE 4 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 4 S.B.U. MSE 4 Westlandhal
  13:00 S.B.U. VSE 3 Westland Stars VSE 1 Sportcentrum Olympos
  18:00 Blue Drakes MSE 1 Westland Stars MSE 2 Bulwijk
23-2-2019  12:15 Westland Stars MSE 2 Divine MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 4 Novo Stars MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 Flax Field Fighters MSE 1 Westlandhal
2-3-2019  12:15 Westland Stars MSE 2 SVO Basketball MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 3 Rebound MSE 1 * Westlandhal
9-3-2019  12:15 Westland Stars VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 3 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 B.O.B. X12 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X14 Crackerjacks X14 3 Westlandhal
  11:00 DAS X10 3 Westland Stars X10 Sporthal Piet Vink
  14:30 Punch MSE 6 Westland Stars MSE 3 Sportcentr.TU Delft
  16:30 Flax Field Fighters M16 2 * Westland Stars M16 Ridderhal
  19:00 Jump IJsselstein MSE 1 Westland Stars MSE 1 Het Heem
16-3-2019  12:15 Westland Stars M16 Eem '78 M16 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 4 Forwodians MSE 3 * Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 Cady '73 X10 1 Westlandhal
  8:30 BV Krimpen X12 1 Westland Stars X12 De Populier
  14:15 Bouncers Basketball X14 3 Westland Stars X14 De Mammoet
  20:30 BV Oegstgeest M18 1 (VR) Westland Stars M18 Sporthal De Cuyl
  21:00 B.O.B. MSE 1 Westland Stars MSE 2 Sporthal Carla de Liefde
23-3-2019  12:15 Westland Stars VSE 1 River Trotters VSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 Green Eagles X12 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 DAS MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 EBV Baros MSE 3 Westlandhal
  10:00 De Dunckers M16 2 Westland Stars M16 Dudok Arena
  14:00 CobraNova X10 2 Westland Stars X10 Forum Kwadraat
  16:00 Forwodians MSE 2 Westland Stars MSE 4 De Schans
  18:00 River Trotters MSE 3 Westland Stars MSE 3 De Wielewaal
30-3-2019  12:15 Westland Stars MSE 3 BV Juventus MSE 2 ** Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 DAS X10 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars M16 Flax Field Fighters M16 2 * Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 4 DAS MSE 4 Westlandhal
  14:30 Jump'80 MSE 1 Westland Stars MSE 2 Sporthal de Fazant
  16:30 Crackerjacks X14 3 Westland Stars X14 Zielhorst
  18:15 Crackerjacks VSE 1 * Westland Stars VSE 1 Zielhorst
31-3-2019  13:00 Vlaardingen Captains MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sporthal Westwijk
5-4-2019  19:15 EBV Baros MSE 4 Westland Stars MSE 3 Woudestein
6-4-2019  12:15 Westland Stars M18 Zoebas M18 3 (VR) Westlandhal
  12:15 Westland Stars VSE 1 Quick Runners VSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 Cady '73 MSE 2 Westlandhal
  10:15 River Trotters X12 1 * Westland Stars X12 De Wielewaal
  11:00 Zoebas X14 3 Westland Stars X14 Noordhove
  15:15 Bouncers Basketball X10 1 Westland Stars X10 De Duikelaar
  15:30 CobraNova MSE 3 * Westland Stars MSE 4 Forum Kwadraat
13-4-2019  12:15 Westland Stars X10 Forwodians X10 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X14 Novo Stars X14 1 Westlandhal
  14:30 BV Squirrels M16 2 VR Westland Stars M16 Sporthal Oostmeer
  14:30 DAS MSE 3 Westland Stars MSE 3 Sporthal SC Delfland
  19:00 DAS M18 3 Westland Stars M18 Sporthal SC Delfland
  20:15 Utrecht Bull's MSE 2 Westland Stars MSE 1 Galgenwaard