Westland Stars

Shoot for the Stars

  • Home
  • - Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Het wedstrijdschema is nog niet volledig definitief. Via de basketball app zijn altijd de laatste wijzigingen beschikbaar.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
17-01-2020  20:00 Westland Stars M18 1 (VR) Crackerjacks M18 2 (VR) Westlandhal
18-01-2020  14:15 Westland Stars V14 1 * Crackerjacks V14 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 Waterdragers X10 1 ** Westlandhal
  13:00 LUSV Basketbal MSE 2 Westland Stars MSE 2 U.S.C.
  14:30 BS Leiden MSE 4 Westland Stars MSE 3 Sportzaal Houtkwartier
  16:30 D.B.V. Rowic X12 2 Westland Stars X12 1 * Sportboulevard
  18:15 Rebound MSE 1 Westland Stars MSE 4 De Schenkel
19-01-2020  13:30 Zoebas X12 2 Westland Stars X12 2 Noordhove
25-01-2020  12:15 Westland Stars MSE 3 Punch MSE 4 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 4 River Trotters MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 Lokomotief MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X14 1 BV Juventus X14 1 Westlandhal
  12:00 Cady '73 X12 2 Westland Stars X12 2 Sporthal De Lijster
  12:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Westland Stars X10 1 Develhal
  12:45 BC Utrecht Cangeroes VSE 5 Westland Stars VSE 1 Sporthal Lunetten
  13:45 CobraNova V14 1 Westland Stars V14 1 * Forum Kwadraat
  18:00 HBV The Jumpers X12 2 Westland Stars X12 1 * t Zandje
  18:00 Red Stars M18 1 (VR) Westland Stars M18 1 (VR) Beukendal
  21:00 Green Eagles MSE 1 Westland Stars MSE 1 Wethouder Smithal
31-01-2020  20:15 Westland Stars MSE 1 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Westlandhal
  21:00 Bouncers Basketball MSE 2 Westland Stars MSE 2 De Duikelaar
01-02-2020  8:30 Westland Stars VSE 1 Crackerjacks VSE 1 Westlandhal
  14:00 B.O.B. M16 1 Westland Stars M16 1 Sporthal Carla de Liefde
08-02-2020  12:15 Westland Stars MSE 4 Hurricanes MSE 2 * Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 1 * CBV Binnenland X12 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 HBV The Jumpers MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X12 2 Rotterdam Basketbal X12 3 ** Westlandhal
  12:15 Klipperstars M18 1 (VR) Westland Stars M18 1 (VR) Klipper De
  12:15 River Trotters X10-1 (VR) Westland Stars X10 1 De Wielewaal
  13:15 BV Squirrels V14 1 Westland Stars V14 1 * Sporthal Oostmeer
  15:00 BV Squirrels X14 1 Westland Stars X14 1 Sporthal Oostmeer
  15:30 Jump MSE 1 Westland Stars MSE 3 Optisport De Regenboog
  15:45 B.Z. '72 VSE 1 Westland Stars VSE 1 Sporthal de Koppeling
  18:30 BS Leiden M16 5 Westland Stars M16 1 Sportzaal Houtkwartier
15-02-2020  12:15 Westland Stars MSE 1 Punch MSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 2 BV Squirrels X12 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 LUSV Basketbal MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars VSE 1 Flax Field Fighters VSE 1 Westlandhal
  9:00 Divine X10 1 Westland Stars X10 1 Sporthal Oostervant
  12:00 Almere Pioneers MSE 3 Westland Stars MSE 4 Almere Poort
  14:00 River Trotters V14 1 Westland Stars V14 1 * De Wielewaal
  16:00 Blue Drakes M18 1 (VR) Westland Stars M18 1 (VR) Bulwijk
21-02-2020  20:00 Westland Stars MSE 4 CBV Binnenland MSE 4 Westlandhal
22-02-2020  12:00 Lokomotief MSE 4 Westland Stars MSE 3 Van Zweedenhal
  13:00 River Trotters MSE 2 Westland Stars MSE 1 De Wielewaal
  15:00 Crackerjacks VSE 1 Westland Stars VSE 1 Zielhorst
  16:45 BV Leiderdorp MSE 1 Westland Stars MSE 2 De Bloemerd
29-02-2020  16:30 D.B.V. Rowic M16 2 * Westland Stars M16 1 Sportboulevard
  16:30 D.B.V. Rowic X14 1 Westland Stars X14 1 Sportboulevard
  18:15 Utrecht Bull's MSE 2 Westland Stars MSE 1 Galgenwaard
06-03-2020  18:45 Westland Stars M16 1 Divine M16 3 Westlandhal
  18:45 Westland Stars V14 1 * BS Leiden V14 2 Westlandhal
  20:30 Westland Stars M18 1 (VR) BV Alphia M18 1 (VR) Westlandhal
07-03-2020  12:15 Westland Stars MSE 1 Jump IJsselstein MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 1 Rebound X10 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 BV Oegstgeest MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X14 1 Green Eagles X14 1 Westlandhal
  11:30 Green Eagles X12 1 Westland Stars X12 1 * Haydnlaan
  14:00 HBV The Jumpers MSE 3 Westland Stars MSE 3 t Zandje
  15:30 Forwodians VSE 1 Westland Stars VSE 1 De Schans
  16:15 CBV Binnenland x12 2 * Westland Stars X12 2 De Driesprong
  18:00 BV Krimpen MSE 1 Westland Stars MSE 4 De Populier
14-03-2020  12:15 Westland Stars VSE 1 S.B.U. VSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 1 * HBV The Jumpers X12 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 BV Leiderdorp MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X12 2 Cady '73 X12 2 Westlandhal
  18:15 Westland Stars M18 1 (VR) Red Stars M18 1 (VR) Westlandhal
  12:00 BV Juventus X14 1 Westland Stars X14 1 Sporthal Oost
  16:00 Cady '73 MSE 2 Westland Stars MSE 2 Sporthal De Lijster
15-03-2020  18:00 Red Stars MSE 2 Westland Stars MSE 1 Beukendal
20-03-2020  19:00 Westland Stars M16 1 D.B.V. Rowic M16 2 * Westlandhal
21-03-2020  8:30 Westland Stars MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 2 Silvertown Lions MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars V14 1 * River Trotters V14 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 Divine X10 1 Westlandhal
  16:15 Westland Stars M18 1 (VR) Blue Drakes M18 1 (VR) Westlandhal
  16:15 Westland Stars X14 1 D.B.V. Rowic X14 1 Westlandhal
  12:30 Punch MSE 5 Westland Stars MSE 4 Sportcentr.TU Delft
  13:00 BV Squirrels X12 2 Westland Stars X12 2 Sporthal Oostmeer
  13:45 New Stars X12 2 Westland Stars X12 1 * Sporthal De Waterlelie
  18:15 Utrecht Bull's VSE 3 Westland Stars VSE 1 Galgenwaard
28-03-2020  11:00 Divine X14 3 Westland Stars X14 1 Sporthal Oostervant
  14:00 Cady '73 M16 2 Westland Stars M16 1 Sporthal De Lijster
  16:00 Waterdragers X10 1 ** Westland Stars X10 1 Parkzoomhal
  16:30 Crackerjacks V14 2 Westland Stars V14 1 * Zielhorst
  17:00 DAS MSE 3 Westland Stars MSE 1 Sporthal SC Delfland
  19:00 Quick Runners VSE 1 Westland Stars VSE 1 Sporthal Wolfskamer
  20:00 Crackerjacks M18 2 (VR) Westland Stars M18 1 (VR) Zielhorst
03-04-2020  18:45 Westland Stars M16 1 BS Leiden M16 5 Westlandhal
  18:45 Westland Stars V14 1 * BV Squirrels V14 1 Westlandhal
  20:30 Westland Stars M18 1 (VR) Klipperstars M18 1 (VR) Westlandhal
  20:30 Westland Stars VSE 1 CobraNova VSE 3 Westlandhal
04-04-2020  12:15 Westland Stars MSE 1 S.B.U. MSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 1 River Trotters X10-1 (VR) Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 Zoebas MSE 1 * Westlandhal
  14:15 Westland Stars X14 1 BV Squirrels X14 1 Westlandhal
  16:45 CBV Binnenland X12 3 Westland Stars X12 1 * De Driesprong
  20:00 BV Alphia MSE 1 Westland Stars MSE 3 Sporthal de Arena
05-04-2020  13:00 Rotterdam Basketbal X12 3 ** Westland Stars X12 2 Alexanderhal
11-04-2020  10:15 Westland Stars MSE 3 DAS MSE 4 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 1 River Trotters MSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 2 Zoebas X12 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 Zoebas MSE 2 Westlandhal
  16:15 Westland Stars V14 1 * CobraNova V14 1 Westlandhal
  16:15 Westland Stars X12 1 * D.B.V. Rowic X12 2 Westlandhal
  18:15 Westland Stars M16 1 B.O.B. M16 1 Westlandhal
  18:15 Westland Stars MSE 4 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Westlandhal
16-04-2020  20:00 D.B.V. Rowic MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sportboulevard
17-04-2020  19:00 Westland Stars M16 1 Cady '73 M16 2 Westlandhal
18-04-2020  12:15 Westland Stars MSE 1 LUSV Basketbal MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X12 1 * New Stars X12 2 Westlandhal
  16:15 Westland Stars MSE 3 S.B.U. MSE 3 Westlandhal
  16:15 Westland Stars X14 1 Divine X14 3 Westlandhal
  10:30 Jump'80 MSE 2 Westland Stars MSE 4 Sporthal de Fazant
  12:30 Punch MSE 3 Westland Stars MSE 2 Sportcentr.TU Delft